Nasze realizacje galeria

Blaty z kamienia to jeden z elementów tworzących wygląd  domowego otoczenia. Ze względu na dużą powierzchnię, stanowią zawsze widoczną ekspozycję.

blat z konglomeratu

Blaty z kamienia – mogą mieć powierzchnię wykończoną na kilka sposobów. Najczęściej są stosowane te polerowane – ze względu na łatwość utrzymania ich w czystości.Drugim spotykanym wykończeniem jest tzw.antico płyty w takiej fakturze są płomieniowane ,a następnie szczotkowane;w ten sposób uzyskuje się nieregularną ,porowatą powierzchnię aczkolwiek przyjemną w dotyku i dość łatwo zmywalną.
Kolejnym wykończeniem  jest satyna. Blaty z kamienia w takiej fakturze zachowują gładkość ale są matowe.

Zalety Blatów Kamiennych:               


materiał praktycznie nieścieralny, niska nasiąkliwość ,różnorodność barw i struktur powierzchni ,duża odporność ,gładka powierzchnia, odporny na temperaturę, kształtowalny pozwalający to na nieograniczone aranżacje


Tutaj na potwierdzenie powyższego stwierdzenia znajdziecie Państwo przykładowe zdjęcia wykonanych przez nas blatów z : granitu(min.Absolute Black,Star Galaxy),marmuru(Nero Marquina) i konglomeratów kwarcowych (Crystal Absolute White,Crystal Anthracite,Crystal Royal).